  4. WOSSNER complete pistons (water scooter) KAWASAKI js 550 sx 82-95 (std. +0,50mm) (75,38mm) (pin 16mm) (K6030D050-2)
WOSSNER complete pistons (water scooter) KAWASAKI js 550 sx 82-95 (std. +0,50mm) (75,38mm) (pin 16mm) (K6030D050-2)
Availability
Not in stock
VAT excluded
Currently not available
Product number:K6030D050-2
Výrobca:WOSSNER
  • Complete specifications
  • Rating 0
  • Comments 0