  4. Piston WOSSNER YAMAHA (4t) yzf 250 (YZ250F) 01-13 (82,96mm=+6,00mm) pro seriess (12,8:1=+0,30mm) () (8572D600)
Piston WOSSNER YAMAHA (4t) yzf 250 (YZ250F) 01-13 (82,96mm=+6,00mm) pro seriess (12,8:1=+0,30mm) () (8572D600)
Availability
In stock 2
VAT excluded
Product number:8572D600
Výrobca:WOSSNER
  • Complete specifications
  • Rating 0
  • Comments 0