  4. Piston WOSSNER YAMAHA (4t) yzf 250 (YZ250F) 01-04 (79,96mm=+3,00mm) pro seriess (12,8:1=+0,30mm) () (8572D300)
Piston WOSSNER YAMAHA (4t) yzf 250 (YZ250F) 01-04 (79,96mm=+3,00mm) pro seriess (12,8:1=+0,30mm) () (8572D300)
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8572D300
Výrobca:WOSSNER
  • Complete specifications
  • Rating 0
  • Comments 0
    In stock 1
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 79,96 mm