  4. Piston WOSSNER YAMAHA (4t) yfm 250 (YFM250) timberwolf, yfb 250 bear tracker 01-02 (72,94mm=+2,00mm) sworzen 16mm (8659D200)
Piston WOSSNER YAMAHA (4t) yfm 250 (YFM250) timberwolf, yfb 250 bear tracker 01-02 (72,94mm=+2,00mm) sworzen 16mm (8659D200)
Woessner tłok Średnica 72,94 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and h... full description
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8659D200
  • Comments 0
    In stock 1
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 72,94 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!