  4. Piston WOSSNER YAMAHA (2t) yz 80 (YZ80) 85-87 (49,45mm=+1,50mm), PIN12MM (8186D150)
Piston WOSSNER YAMAHA (2t) yz 80 (YZ80) 85-87 (49,45mm=+1,50mm), PIN12MM (8186D150)
Woessner tłok Średnica 49,95mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE !!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and h... full description
Availability
In stock 2
VAT excluded
Product number:8186D150
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 49,95mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE !!!