  4. Piston WOSSNER YAMAHA (2t) yz 125 (YZ125) 94-96 (54,94mm=+1,00mm), PIN16MM (8116D100)
Piston WOSSNER YAMAHA (2t) yz 125 (YZ125) 94-96 (54,94mm=+1,00mm), PIN16MM (8116D100)
Woessner tłok Średnica 56,94 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE !!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and ... full description
Availability
In stock 2
VAT excluded
Product number:8116D100
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 56,94 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE !!!