  4. Piston WOSSNER YAMAHA (2t) dt 200 (DT200) 90-91, dt/wr 200 92-98 (68,44mm=+2,50mm) (8070D250)
Piston WOSSNER YAMAHA (2t) dt 200 (DT200) 90-91, dt/wr 200 92-98 (68,44mm=+2,50mm) (8070D250)
Woessner tłok Średnica 68,43 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE !!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and ... full description
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8070D250
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 68,43 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE !!!