  4. Piston WOSSNER SUZUKI (2t) ts 125x (TS125) 84-89 TS125 71-81 rv 125 74-78 (57,44mm=+1,50mm) PIN14MM (8146D150)
Piston WOSSNER SUZUKI (2t) ts 125x (TS125) 84-89 TS125 71-81 rv 125 74-78 (57,44mm=+1,50mm) PIN14MM (8146D150)
Woessner tłok SUZUKITS 125 71-81RV 125 74-78TS 125 ER 79-81TS 125 X 84-89Średnica 57,44 mmsworzeń 14 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE !!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles... full description
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8146D150
Výrobca:WOSSNER
  • Complete specifications
  • Rating 0
  • Comments 0
    In stock 1
Complete specifications
Woessner tłok SUZUKITS 125 71-81RV 125 74-78TS 125 ER 79-81TS 125 X 84-89Średnica 57,44 mmsworzeń 14 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE !!!