  4. Piston WOSSNER SUZUKI (2t) rg 125 (RG125) 85-91 (54,94mm=+1,00mm) PIN14MM (8028D100)
Piston WOSSNER SUZUKI (2t) rg 125 (RG125) 85-91 (54,94mm=+1,00mm) PIN14MM (8028D100)
Woessner tłok Średnica 54,94 mmsworzeń 14 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE !!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in... full description
Availability
In stock > 4
VAT excluded
Product number:8028D100
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 54,94 mmsworzeń 14 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE !!!