  4. Piston WOSSNER KTM (4t) sxf 350 (SX-F350) 11-22, HUSQVARNA fc 350 14-22, GAS GAS mc 350 21-23 hc (std. + 2,00mm = 89,95mm) (14,5:1) (8810D200)
Piston WOSSNER KTM (4t) sxf 350 (SX-F350) 11-22, HUSQVARNA fc 350 14-22, GAS GAS mc 350 21-23 hc (std. + 2,00mm = 89,95mm) (14,5:1) (8810D200)
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8810D200
Výrobca:WOSSNER
  • Complete specifications
  • Rating 0
  • Comments 0
    In stock 1
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 87,95 mm