  4. Piston WOSSNER KTM (2t) sx 125 (SX125) 01-22, exc 125 (EXC125) 01-22 GAS GAS ec/mc 125 21-22 1 ring (57,95mm+4,00mm) (8056D400)
Piston WOSSNER KTM (2t) sx 125 (SX125) 01-22, exc 125 (EXC125) 01-22 GAS GAS ec/mc 125 21-22 1 ring (57,95mm+4,00mm) (8056D400)
Woessner tłok Średnica 55,95 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and h... full description
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8056D400
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 55,95 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!