  4. Piston WOSSNER KTM (2t) 390 76-81 (82,90mm=+1,00mm) (pin 18mm) 400 76-81 (8293D100)
Piston WOSSNER KTM (2t) 390 76-81 (82,90mm=+1,00mm) (pin 18mm) 400 76-81 (8293D100)