  4. Piston WOSSNER KAWASAKI (4t) kxf 250 10 (79,96mm=+3,00mm) (8777D300)
Piston WOSSNER KAWASAKI (4t) kxf 250 10 (79,96mm=+3,00mm) (8777D300)
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8777D300
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 76,96mm