  4. Piston WOSSNER KAWASAKI (4t) kvf 700 prairie 04-06, kfx 700 V-FORCE 04-10, SUZUKI 700 twin peaks 04-05 (83,93mm=+2,00mm) (8679D200)
Piston WOSSNER KAWASAKI (4t) kvf 700 prairie 04-06, kfx 700 V-FORCE 04-10, SUZUKI 700 twin peaks 04-05 (83,93mm=+2,00mm) (8679D200)
Availability
In stock 2
VAT excluded
Product number:8679D200
Výrobca:WOSSNER
  • Complete specifications
  • Rating 0
  • Comments 0