  4. Piston WOSSNER KAWASAKI (4t) kvf 700 prairie 04-06, kfx 700 V-FORCE 04-10, SUZUKI 700 twin peaks 04-05 (82,93mm=+1,00mm) (8679D100)
Piston WOSSNER KAWASAKI (4t) kvf 700 prairie 04-06, kfx 700 V-FORCE 04-10, SUZUKI 700 twin peaks 04-05 (82,93mm=+1,00mm) (8679D100)
Woessner tłok Średnica 82,93 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and h... full description
Availability
In stock 4
VAT excluded
Product number:8679D100
Výrobca:WOSSNER
  • Complete specifications
  • Rating 0
  • Comments 0
    In stock 4
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 82,93 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!