  4. Piston WOSSNER KAWASAKI (2t) kx 125 92-93 (54,94mm=+1,00mm) (pin 16mm) (8110D100)
Piston WOSSNER KAWASAKI (2t) kx 125 92-93 (54,94mm=+1,00mm) (pin 16mm) (8110D100)
Woessner tłok Średnica 54,94 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and h... full description
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8110D100
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 54,94 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!