  4. Piston WOSSNER KAWASAKI (2t) kd/ke/KS125 74-84 (56,94mm=+1,00mm)(pin 14mm) (8032D100)
Piston WOSSNER KAWASAKI (2t) kd/ke/KS125 74-84 (56,94mm=+1,00mm)(pin 14mm) (8032D100)
Availability
In stock 3
VAT excluded
Product number:8032D100
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 56,94 mm