  4. Piston WOSSNER HUSQVARNA (2t) wr 430, cr 430, xc 430 81-88 (87,42mm=+1,50mm) (pin 18mm) (8051D150)
Piston WOSSNER HUSQVARNA (2t) wr 430, cr 430, xc 430 81-88 (87,42mm=+1,50mm) (pin 18mm) (8051D150)
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8051D150
Výrobca:WOSSNER
  • Complete specifications
  • Rating 0
  • Comments 0