  4. Piston WOSSNER HONDA (4t) xr 400 96-04, trx 400 x / ex 99-14 (+1,00mm = 85,94mm) (8604D100)
Piston WOSSNER HONDA (4t) xr 400 96-04, trx 400 x / ex 99-14 (+1,00mm = 85,94mm) (8604D100)
Woessner tłok Średnica 85.94 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and h... full description
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8604D100
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 85.94 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!