  4. Piston WOSSNER HONDA (4t) trx 500 rubicon fa 01-14, foreman fe,fm,fpm 05-11, rubicon fga 04-08, rubicon fpa 09-13 (+1,00mm=92,96mm) - second quality - indentations on the cover (pin 20mm) (8902D100/2)
Piston WOSSNER HONDA (4t) trx 500 rubicon fa 01-14, foreman fe,fm,fpm 05-11, rubicon fga 04-08, rubicon fpa 09-13 (+1,00mm=92,96mm) - second quality - indentations on the cover (pin 20mm) (8902D100/2)
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8902D100/2
  • Comments 0