  4. Piston WOSSNER HONDA (4t) trx 500 rubicon fa 01-14, foreman fe,fm,fpm 05-11, rubicon fga 04-08, rubicon fpa 09-13 (+0,50mm=92,46mm)(pin 20mm) (8902D050)
Piston WOSSNER HONDA (4t) trx 500 rubicon fa 01-14, foreman fe,fm,fpm 05-11, rubicon fga 04-08, rubicon fpa 09-13 (+0,50mm=92,46mm)(pin 20mm) (8902D050)
Availability
In stock 2
VAT excluded
Product number:8902D050
Výrobca:WOSSNER
  • Complete specifications
  • Rating 0
  • Comments 0