  4. Piston WOSSNER HONDA (4t) atc 350x/ trx 350 85-89 (81,94mm=+1,00mm), PIN21MM (8598D100)
Piston WOSSNER HONDA (4t) atc 350x/ trx 350 85-89 (81,94mm=+1,00mm), PIN21MM (8598D100)
Woessner tłok Średnica 81,44 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and h... full description
Availability
In stock 1
VAT excluded
Product number:8598D100
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 81,44 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!