  4. Piston WOSSNER HONDA (2t) cr 125 00-03 (54,95 mm=+1,00 mm) (8067D100)
Piston WOSSNER HONDA (2t) cr 125 00-03 (54,95 mm=+1,00 mm) (8067D100)
Woessner tłok Średnica 54.95 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and h... full description
Availability
In stock 3
VAT excluded
Product number:8067D100
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 54.95 mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!