  4. Piston WOSSNER (4t) KAWASAKI klx 300 97-06 (std. + 2,00mm = 74,94mm) (11.0:1 cr) (8644D200)
Piston WOSSNER (4t) KAWASAKI klx 300 97-06 (std. + 2,00mm = 74,94mm) (11.0:1 cr) (8644D200)
Availability
In stock 2
VAT excluded
Product number:8644D200
Výrobca:WOSSNER
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 79,94 mm