  4. Piston WOSSNER (2t) YAMAHA rd 350 73-90, rd 400 76-79, yfz 350 banshee 86-06 (std. 2,50mm = 66,44mm) (8075D250)
Piston WOSSNER (2t) YAMAHA rd 350 73-90, rd 400 76-79, yfz 350 banshee 86-06 (std. 2,50mm = 66,44mm) (8075D250)
Woessner tłok Średnica 65,94mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!The Wossner company is and major manufacturer of motorcycle parts, specializing in the production of high-quality pistons, piston rings and other components for motorcycles, cars and other motor vehicles. The company was founded in Germany and ha... full description
Availability
In stock 2
VAT excluded
Product number:8075D250
Výrobca:WOSSNER
  • Complete specifications
  • Rating 0
  • Comments 0
    In stock 2
Complete specifications
Woessner tłok Średnica 65,94mm!!! ZDJĘCIE POGLĄtoWE!!!