  4. Piston OMP SUZUKI dr 600 (DR600)/650 (85-95), ls 650 savage (86-95) 96,00mm=+1,00mm (4303D100)
Piston OMP SUZUKI dr 600 (DR600)/650 (85-95), ls 650 savage (86-95) 96,00mm=+1,00mm (4303D100)
Średnica 95,94 mm full description
Availability
In stock > 4
VAT excluded
Product number:4303D100
Výrobca:OMP
Complete specifications
Średnica 95,94 mm