  4. Piston OMP HONDA nx 650 tominator (87-03) 100,50mm=+0,50mm (OMP4106D050)
Piston OMP HONDA nx 650 tominator (87-03) 100,50mm=+0,50mm (OMP4106D050)
Średnica 100,43 mm full description
Availability
Not in stock
VAT excluded
Currently not available
Product number:OMP4106D050
Výrobca:OMP
Complete specifications
Średnica 100,43 mm