Piston NAMURA NA-10008-4
NAMURA piston HONDA trx 500 foreman fe/fm/tm/fpe/fpm 05-11/trx 500 fa/fga/fpa rubicon(01-14) (92,96mm=+1,00mm) (rings FOR-10008-4R) (pin 20mm) (NA-10008-4)