  4. Complete pistons WOSSNER K6029D150-2
Complete pistons WOSSNER K6029D150-2
WOSSNER complete pistons KAWASAKI (2t) sx/sc/ts/x2 650 86-96 ( 77,38mm) (+1,50mm ) ( water scooter )(pin 18mm) (K6029D150-2)